O firmie

Firma powstała w 1992 roku w miejscowości Tczew jako jednoosobowy podmiot gospodarczy ,,JĘDREK’’. Podstawową dziedziną działalności firmy, od początku jej istnienia był skup przetwarzanie i recykling wszystkich rodzajów złomu stalowego oraz złomu metali nieżelaznych głównie od osób fizycznych.
W trakcie ciągłego rozwoju  na przestrzeni lat firma zaczęła współpracować również z pobliskimi przedsiębiorstwami produkcyjnymi, od których odbierała odpady poprodukcyjne.

Dzięki rzetelnej pracy konsekwencji w działaniu i czytelnej wizji rozwoju firmy chcąc sprostać wciąż rozwijającemu się rynkowi surowców  wtórnych w 2006 roku podmiot przekształcił się w Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ,,TRADE-MET’’. Siedziba firmy została przeniesiona na nowy obiekt w Tczewie przy ulicy Przemysłowej 4a.

Nasza działalność polega na odzyskiwaniu, sortowaniu i przygotowywaniu do recyklingu metali, odpadów poprodukcyjnych, papieru, akumulatorów itp. Dzięki posiadanemu przez nas zezwoleniu Wydziału Rolnictwa i Ochrony Środowiska, posiadamy pełne uprawnienie do odbioru i transportu ponad 200 rodzajów odpadów.

Firma TRADE-MET obsługuje zarówno klientów prywatnych, jak i biznesowych. Współpracujemy z różnego rodzaju przedsiębiorstwami, instytucjami oraz indywidualnymi dostawcami.

Realizując zamówienia zawsze dbamy o przestrzeganie należytych procedur. Skrupulatnie prowadzimy raporty oddziaływania na środowisko, prowadzimy pełną dokumentację związaną z przekazywaniem i ewidencją odpadów.

Naszym priorytetem, oprócz zadowolenia Klientów, jest przyczynianie się do oczyszczania środowiska naturalnego z zalegających odpadów. Za sprawą wykwalifikowanej kadry zarządzającej i  wprawnego personelu jesteśmy w stanie podołać nawet najtrudniejszym zadaniom stawianym przez naszych kontrahentów.