PRZYSTANOWISKOWE WÓZKI TRANSPORTOWE

Nasza Firma oferuje swoim Klientom przystanowiskowe wózki transportowe. Ich stosunkowo niewielkie rozmiary pozwalają na sprawne gromadzenie i segregowanie odpadów nawet na niedużych powierzchniach. Są łatwe do przemieszczania przy użyciu sztaplarki, umożliwiają szybkie i sprawne wypełnienie kontenerów.
 

KONTENERY

Nasza firma dysponuje dużą ilością różnorodnych kontenerów, którymi przy pomocy specjalistycznych samochodów ciężarowych transportujemy odpady. Nasze kontenery są w większości nowe, każdemu przypisana jest numeracja. Kontenery na życzenie klienta wstawiamy bezpłatnie  na teren zakładu na czas trwania współpracy. Regularnie odbieramy pełne kontenery i zastępujemy je pustymi.

 

POJAZDY I URZĄDZENIA

Posiadamy specjalistyczne samochody ciężarowe:
- hakowce,
-ciągniki siodłowe
-bramowce
Dzięki czemu szybko i sprawnie odbieramy odpady.
 Nasze pojazdy przystosowane są do przewozu kontenerów, jak i innych form załadunku. Dysponujemy także samochodami dostawczymi, co pozwala nam na odbiór mniejszych ilości odpadów przede wszystkim od indywidualnych Klientów.
Na terenie firmy posiadamy maszyny przeładunkowe typu
-FUSCH 713
-FUSCH 340 z nożycami do cięcia złomu konstrukcyjnego
-liebherr 902
-na terenie firmy waga samochodowa najazdowa 60 ton
 

KARTY PRZEKAZANIA ODPADÓW

Mając na uwadze troskę o środowisko i związane z tym procedury, nasze transakcje zawsze potwierdzamy odpowiednią dokumentacją. Dbając o pełne bezpieczeństwo naszych Kontrahentów, w przypadku kontroli Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska, każdą transakcję potwierdzamy fakturą za całość odebranego materiału oraz kartą przekazania odpadów. Wzór takiego dokumentu przedstawia poniższy załącznik.
 

PŁATNOŚCI

 Ceniąc sobie współpracę z naszymi Klientami, pragniemy nadmienić, iż wszelkie zobowiązania za odbierane przez nas odpady regulujemy niezwłocznie przelewem na konto bankowe klienta, bądź gotówką.